36th Vilnius Jazz Festival. 12-16 October, 2022

Kanalizacija

Lietuva

Dominykas Norkūnas – g

Simonas Kaupinis – tb

Ignas Kasikauskas – dr

LMTA absolventai šiame kolektyve muzikuoja pusę metų. Su skirtingais partneriais jie dalyvavo jau visuose pagrindiniuose šalies džiazo festivaliuose, taip pat „Operomanijos“, „Druskomanijos“, „Sacrum Profanum“ ir kituose renginiuose.

Gitaristas ir būgnininkas pernai jau buvo patekę į VJYP finalą su Mantvydo Pranulio trio „Parxess600”. Dabar VJYP finale Dominykas Norkūnas pristatys su nauju trio ir savo originalią kompoziciją „Silly Boots“.

Dominykas Norkūnas muzikuoti pradėjo „Ąžuoliuko“ muzikos mokykloje, o vėliau lavino įgūdžius Vilniaus kolegijos ritminės muzikos katedroje, studijavo pagal „Erasmus” programą Karališkojoje muzikos akademijoje Olborge (Danija). Pernai gitaristas baigė šiuolaikinės muzikos ir laisvos improvizacijos magistro studijas LMTA.

Dominykas groja su įvairių sudėčių improvizacinės muzikos, laisvojo džiazo, fanko, „noise“ muzikos ansambliais, kitais atlikėjais, dalyvauja įvairaus žanro festivaliuose, bendradarbiauja su teatralais.

Simonas Kaupinis, baigęs Balio Dvariono dešimtmetę muzikos mokyklą, įstojo į tūbos klasę LMTA ir tobulinosi pagal mainų programą Gioachino Rossini konservatorijoje Italijoje. Šiais metais jis baigė šiuolaikinės muzikos ir improvizacijos specialybės magistro studijas LMTA.

Atlikėjas groja įvairiuose laisvosios improvizacijos ansambliuose ir projektuose su kompozitoriais, dalyvauja džiazo ir akademinės muzikos festivaliuose Lietuvoje ir svetur.

Ignas Kasikauskas sėdo prie būgnų tik paauglystėje ir iš karto suprato, kad tai – jo pašaukimas, tad netrukus pasišventė šiam instrumentui Vilniaus konservatorijoje, vėliau baigė studijas LMTA džiazo skyriuje. Būgnininkas taip pat sėmėsi patirties meistriškumo kursuose Italijoje, Danijoje, Suomijoje.

Igno atliekamos muzikos spektras – nuo pop- iki laisvojo džiazo. Jis muzikavo su daugeliu žinomų improvizuotojų, tarp jų – Arkadijumi Gotesmanu, Eugenijumi Kanevičiumi, Tomu Razmumi, Arnu Mikalkėnu, pasirodė „Vilnius Mama Jazz“, „Kaunas Jazz“, „Peronas Jazz“, „Saulkrasti Jazz Festival“, „Roma Summer Jazz festival“ scenose, gastroliavo Italijoje, Vokietijoje, Slovakijoje, Austrijoje, Rusijoje ir kitose šalyse.

2017 metais su grupe „Džiazlaif“ būgnininkas laimėjo VJYP konkurso „Grand Prix“, o šiemet sieks šio apdovanojimo net su dviem kolektyvais – „I’m Out“ ir „Kanalizacija“.  

Vilnius Jazz'2019

Sofia Rei & JC Maillard

Argentina-JAV

Tommy Got Waxed

Nyderlandai-Lietuva

Hermia-Ceccaldi-Darrifourcq

Belgija-Prancūzija

The Art Ensemble of Chicago - 50th Anniversary

JAV

Ganelin-Vyšniauskas-Pashkevich-Gotesman

Izraelis-Latvija-Lietuva

Rodrigo Amado Motion Trio feat. Alexander von Schlippenbach

Portugalija-Vokietija

Ian Patterson: "Great Black Music: From Africa to Saturn and Beyond"

Airija

Milasius Power Band

Lietuva

Sun Ra Arkestra

JAV

Mockūnas-Mikalkėnas-Berre

Lietuva-Norvegija

Murray – Håker Flaten – Nilssen-Love

JAV-Norvegija

 
Vilnius Jazz Young Power 2019

VR Quartet

Lietuva

I’m Out

Lietuva

MartisMatisLukisVainius

Lietuva

Kanalizacija

Lietuva

 
Vilnius Jazz Young Power 2019 Guests

Castor Stetson

Lietuva