35th Vilnius Jazz Festival. 13-16 October, 2022

MartisMatisLukisVainius

Lietuva

Matas Ričkus - g

Lukas Pocius - sax

Vainius Indriūnas - b
Martynas Stoškus – dr

Vilniaus kolegijos auklėtiniai susibūrė į grupę specialiai šiam konkursui. Vaikinai dar tik pradeda savo kūrybos kelią ir bando jėgas įvairių sudėčių ansambliuose.

Grupės nariams jau teko pasirodyti Birštono džiazo ir „Galapagų“ festivaliuose, koncertuoti sostinės klube „Jazz Cellar“ bei „Vasaros terasos“ cikle.

Kvartete vieno lyderio nėra. Konkurso finalui grupė parengė kolektyvinę kompoziciją „Kai vaikystėj išeini į kiemą, bet tau ir vienam smagu“.

Matas Ričkus muzikos mokykloje mokėsi groti saksofonu, o Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje Šiauliuose – gitara. Šiuo metu atlikėjas studijuoja gitarą Vilniaus kolegijoje. Pasirodymas VJYP konkurse – vienas pirmųjų rimtų jo išbandymų.

Lukas Pocius baigė klasikinio klarneto specialybę Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje, dabar studijuoja saksofoną Vilniaus kolegijos menų ir kūrybinių technologijų fakultete. Projektas VJYP ir jam yra vienas pirmųjų rimtų iššūkių.

Vainius Indriūnas šiuo metu studijuoja Vilniaus kolegijos menų ir kūrybinių technologijų fakultete. Šiemet jis buvo pripažintas geriausiu bosininku konkurse „Gitarų šėlsmas“, laimėjo pirmą ir antrą vietas konkurse „Novus 19”, kuriame pasirodė su grupėmis „Juzt“ ir „John’s Shower Band“.

Martynas Stoškus mokėsi Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje, vėliau baigė bakalauro studijas Vilniaus kolegijos menų ir kūrybinių technologijų fakultete.

Jis muzikavo grupėse „Ethnic Waves“, „Phrenetix“, „String of Earth“, „Bete Smate“, pasirodė „Kaunas Jazz“, Birštono džiazo, „Devilstone 2019” festivaliuose.  

Vilnius Jazz'2019

Sofia Rei & JC Maillard

Argentina-JAV

Tommy Got Waxed

Nyderlandai-Lietuva

Hermia-Ceccaldi-Darrifourcq

Belgija-Prancūzija

The Art Ensemble of Chicago - 50th Anniversary

JAV

Ganelin-Vyšniauskas-Pashkevich-Gotesman

Izraelis-Latvija-Lietuva

Rodrigo Amado Motion Trio feat. Alexander von Schlippenbach

Portugalija-Vokietija

Ian Patterson: "Great Black Music: From Africa to Saturn and Beyond"

Airija

Milasius Power Band

Lietuva

Sun Ra Arkestra

JAV

Mockūnas-Mikalkėnas-Berre

Lietuva-Norvegija

Murray – Håker Flaten – Nilssen-Love

JAV-Norvegija

 
Vilnius Jazz Young Power 2019

VR Quartet

Lietuva

I’m Out

Lietuva

MartisMatisLukisVainius

Lietuva

Kanalizacija

Lietuva

 
Vilnius Jazz Young Power 2019 Guests

Castor Stetson

Lietuva