Už nuopelnus Lietuvos džiazo kultūrai
2015 - džiazo perkusininkas ir kompozitorius Arkadijus Gotesmanas
2014 - džiazo klavišininkas ir pianistas, kompozitorius bei pedagogas Vyacheslav Ganelin
2013 - muzikas, kompozitorius, režisierius, pedagogas Vladimiras Čekasinas
2012 - muzikas, perkusininkas, kompozitorius bei audiovizualinių projektų kūrėjas Vladimiras Tarasovas
2011 - saksofonininkas, kompozitorius, pedagogas Petras Vyšniauskas
2010 – „Dainius Pulauskas Group“ lyderis, pianistas, klavišininkas, kompozitorius, aranžuotojas Dainius Pulauskas
2009 - pianistas, kompozitorius, Kauno bigbendo įkūrėjas ir vadovas Romualdas Grabštas (1943-2009, apdovanotas po mirties)
2008 - gitaristas, kompozitorius Juozas Milašius
2007 – trombonininkas, multiinstrumentininkas, vokalistas, kompozitorius, pedagogas Skirmantas Sasnauskas
2006 - saksofonininkas, kompozitorius Liudas Mockūnas
2005 - muzikologas Liudas Šaltenis (1941-1994, apdovanotas po mirties)
2004 – muzikologė, džiazo kritikė, pedagogė Jūratė Kučinskaitė
Vilnius Jazz Young Power
2013
Grand Prix:
- „r.a.d.d.“ (Donatas Petreikis, Rokas Jackūnas, Arman Isojan, Domantas Razmus)
Laureatai:
- „Kaff“ (Donata Januševičiūtė, Donatas Petreikis, Kristijonas Doveika, Dovydas Mindaugas Buidovas, Jonas Butvydas)
- „In Albedo“ (Ieva Marija Baranauskaitė, Artūras Ševiakovas, Viktoras Krasauskas)
- „Legentet“ (Donata Januševičiūtė, Kristijonas Doveika, Arman Isojan, Jonas Gliaudelis)
Nominacijos:
- „r.a.d.d.“ (Donatas Petreikis, Rokas Jackūnas, Arman Isojan, Domantas Razmus) - už lietuviškos temos aktualizavimą
- Donatas Petreikis - geriausias konkurso instrumentininkas
- Arman Isojan - už patikimą boso pagrindą
2012
Grand Prix:
- „Singaz“ (Veronika Čičinskaitė-Golovanova, Vytautė Pupšytė, Jekaterina Pranevič, Raimonda Vaičiūtė, Kristina Svolkinaitė, Domas Žostautas, Jonas Lengvinas)
Laureatai:
- „Vilkšu Pa Muguru“ (Silvija Pankūnaitė, Agnietė Ivanauskaitė, Giedrius Nakas, Donatas Bielunskis, Jonas Lenvinas)
- „Kaf Kaf“ (Donata Januševičiūtė, Donatas Petreikis, Kristijonas Doveika, Dovydas Mindaugas Buidovas, Rasa Vaštakaitė)
Nominacijos:
- Agnietė Ivanauskaitė - geriausia konkurso atlikėja
- Vytautei Pupšytei - už originalią kompoziciją
- „Kaf Kaf“ (Donata Januševičiūtė, Donatas Petreikis, Kristijonas Doveika, Dovydas Mindaugas Buidovas, Rasa Vaštakaitė) - už brandžiausią standarto interpretaciją
2011
Grand Prix:
- „Sheep Got Waxed“ (Simonas Šipavičius, Adas Gecevičius, Paulius Vaškas)
Laureatai:
- „Retired Musicians Social Club“ (Linas Karaliūnas, Gediminas Svilas, Viktoras Krasauskas)
- „Jazz 4“ (Dovydas Sagaitis, Matas Čerenkovas, Paulius Vaicekauskas, Kasparas Naujokas)
Nominacijos:
- „Jazz 4“ (Dovydas Sagaitis, Matas Čerenkovas, Paulius Vaicekauskas, Kasparas Naujokas) – konkurso atradimas
- „Sheep Got Waxed“ (Simonas Šipavičius, Adas Gecevičius, Paulius Vaškas) – geriausios originalios kompozicijos kūrėjai
2010
Grand Prix:
- „Dauleou“ (Manvydas Pratkelis - Jonas Butvydas)
Laureatai:
- „Bon Ton“ (Simona Smirnova, Leonardas Bėkša, Simonas Šipavičius, Manvydas Pratkelis, Paulius Vaškas, Živilė Kazlauskaitė)
- „Vilkšu pa muguru“ (Silvija Pankūnaitė, Simonas Šipavičius, Giedrius Nakas, Donatas Bielunskis, Živilė Kazlauskaitė)
- „Yo-Yo Mo-Mo-Mo“ (Simonas Šipavičius, Paulius Vaškas, Gediminas Gefenas, Domas Žostautas, Jonas Lengvinas)
Nominacijos:
- Simonas Šipavičius (saksofonas) - geriausias instrumentininkas
- „Dauleou“ (Manvydas Pratkelis - Jonas Butvydas) - konkurso atradimas
- Silvija Pankūnaitė - originalios kompozicijos autorė
2009
Grand Prix:
- „YRINAUDA“ (Dovydas Stalmokas, Paulius Volkovas, Mykolas Bazaras, Gediminas Augustaitis)
Laureatai:
- „Yo-Yo-Mo-Mo 4“ (Simonas Šipavičius, Gediminas Gefenas, Domas Žostatautas, Dovilė Vaštakaitė)
- „TREES“ (Paulius Adomėnas, Indrė Jurgelevičiūtė, Rūta Dirsytė)
Nominacijos:
- Dovydas Stalmokas (saksofonas)– geriausias instrumentininkas
- Mykolas Bazaras (kontrabosas) - konkurso atradimas
- Gediminas Gefenas - ryškiausios kompozicijos autorius
- „TREES“ (Paulius Adomėnas, Indrė Jurgelevičiūtė, Rūta Dirsytė) - originaliausias projektas
2008
Grand Prix:
- Rūtos Švipaitės kvartetas (Rūta Švipaitė, Vytis Smolskas, Julius Valančiauskas, Mantas Augustaitis)
Laureatai:
- „In Search“ (Juozas Martinkėnas, Nojus Jurkus, Paulius Adomėnas, Mantas Augustaitis)
- Valentinos Jaronskajos kvartetas (Valentina Jaronskaja, Leonardas Bėkša, Maksims Perepelica, Dovilė Vaštakaitė)
- Beatričė Baltrušaitytė Project (Beatričė Baltrušaitytė, Jurgis Baltrušaitis, Mykolas Natalevičius, Rugilė Daujotaitė, Indrė Jurgelevičiūtė, Kastytis Žukauskas, Paulius Adomėnas, Marius Leiburas)
Nominacijos:
- Vytis Smolskas (piano) - geriausias instrumentininkas
- Beatričė Baltrušaitytė - "konkurso blykstelėjimas".
- „Stereo Ray“ (Kristina Sokolnikovaitė-Aušra Žurauskaitė) – nominacija už "nepriklausomą kūrybinę mąstyseną"
- Leonardas Bėkša – už tradicijos aktualizavimą
2007
Grand Prix:
- Dmitrijus Golovanovas (piano)
Laureatai:
- „Untitled“ (Karolis Jančenkovas, Nojus Jurkus, Vytautas Skudas, Domas Žostautas, Marius Leiburas)
- „1+1=1“ (Juozas Kuraitis - Dmitrijus Golovanovas)
Nominacijos:
- Leonardas Bėkšta - "konkurso atradimas"
- Beatričė Baltrušaitytė - "konkurso viltis"
- „QU5“ (Valentina Jaronskaja, Rūta Švilpaitė, Nerijus Bakula, Romas Morkūnas, Audrius Pazniokas) - originaliausia grupė
2006
Grand Prix:
- „For Free“ (Juozas Kuraitis - Tomas Razmus)
Laureatai:
- „Magic Mushrooms“ (Elena Neniškytė, Justas Keliuotis, Edvardas Jucius, Vygintas Kisevičius, Marius Leskauskas, Paulius Volkovas, Paulius Adomėnas, Gediminas Augustaitis)
- „Lietaus uždanga“ (Božena Buinickaja, Tadas.Dešukas, Domas Žostautas, Mantas Augustaitis)
Nominacijos:
- Tadas Dešukas (smuikas) - geriausias instrumentininkas
- „Black Mind's Zone“ (Paulius Volkovas, Julius Valančiauskas, Gediminas Augustaitis) – originaliausios standarto aranžuotės kūrėjai