32nd Vilnius Jazz Festival. 16-20 October, 2019
2019Festivalio programa

October 16

19:00 - Russian Drama Theatre (J.Basanavičius str. 13, Vilnius)

Sofia Rei & JC Maillard (Argentina-USA)
Tommy Got Waxed (Netherlands-Lithuania)

Buy ticket


October 17

19:00 - Russian Drama Theatre (J.Basanavičius str. 13, Vilnius)

Hermia-Ceccaldi-Darrifourcq (Belgium-France)
The Art Ensemble of Chicago - 50th Anniversary (USA)

Buy ticket


October 18

19:00 - Russian Drama Theatre (J.Basanavičius str. 13, Vilnius)

Ganelin-Vyšniauskas-Pashkevich-Gotesman (Israel-Latvia-Lithuania)
Rodrigo Amado Motion Trio feat. Alexander von Schlippenbach (Portugal-Germany)

Buy ticket


October 19

19:00 - Russian Drama Theatre (J.Basanavičius str. 13, Vilnius)

Milasius Power Band (Lithuania)
Sun Ra Arkestra (USA)

Buy ticket


October 20

15:00 - Russian Drama Theatre (J.Basanavičius str. 13, Vilnius)

19:00 - Russian Drama Theatre (J.Basanavičius str. 13, Vilnius)

Mockūnas-Mikalkėnas-Berre (Lithuania-Norway)
Murray – Håker Flaten – Nilssen-Love (USA-Norway)

Buy ticket


 
 

Bilietai.lt

Bilietus į Vilnius Jazz festivalį platina Bilietai.lt

Festivalio "Vilnius Jazz 2019" abonementas!

Abonemento kaina – nuo 141 Eur.

Pirkti abonementą

Vilnius Jazz 2019 festivalio abonementai galioja į visus festivalio koncertus, vykstančius Rusų dramos teatre.



Atlikėjai Lietuviškai

Sofia Rei & JC Maillard

Argentina-USA

Sofia Rei - vocals, loops & charango
JC Maillard - saz bass, vocals

Oct 16

Buy ticket

Tommy Got Waxed

Netherlands-Lithuania

Jasper van Damme - sax
Simonas Šipavičius - sax/syntheziser/elektronica
Mark van Kersbergen - drums
Adas Gecevičius - drums/elektronica
Jorn ten Hoopen - guitar
Paulius Vaškas - guitar/elektronica
Bas Kloosterman - bass

Oct 16

Buy ticket

Hermia-Ceccaldi-Darrifourcq

Belgium-France

Manuel Hermia - sax
Sylvain Darrifourcq - drums
Valentin Ceccaldi - cello

Oct 17

Buy ticket

The Art Ensemble of Chicago - 50th Anniversary

USA

Roscoe Mitchell – saxes, fl
Don Moye – dr, congas, perc
Hugh Ragin – tps, flgh
Tomeka Reid – cello
Brett Carson – p
Silvia Bolognesi – db
Junius Paul – db, objects
Dudu Kouaté – african perc

Oct 17

Buy ticket

Ganelin-Vyšniauskas-Pashkevich-Gotesman

Israel-Latvia-Lithuania

Vyacheslav Ganelin - keyb
Petras Vyšniauskas - saxes
Deniss Pashkevich - saxes
Arkady Gotesman - dr, perc

Oct 18

Buy ticket

Rodrigo Amado Motion Trio feat. Alexander von Schlippenbach

Portugal-Germany

Rodrigo Amado – ts
Miguel Mira – cello
Gabriel Ferrandini – dr
Alexander von Schlippenbach – p

Oct 18

Buy ticket

Milasius Power Band

Lithuania

Juozas Milašius - guitar
Audrius Kalytis - guitar
Darius Čiuta - sampler, electronics

Oct 19

Buy ticket

Sun Ra Arkestra

USA

Marshall Allen - director, as, fl
Cecil Brooks - tp
Carl Le Blanc - g
Noel Scott - voc, saxes
James Stewart - ts
Danny Ray Thompson - bs
Robert Stringer - tb
Vincent Chancey - french horn
Tevin Thomas - p
Elson Nascimento - perc, surdo
Tyler Mitchell - b
Wayne A. Smith - dr

Oct 19

Buy ticket

Mockūnas-Mikalkėnas-Berre

Lithuania-Norway

Liudas Mockūnas - reeds
Arnas Mikalkėnas - piano, accordion
Hakon Berre - drums

Oct 20

Buy ticket

Murray – Håker Flaten – Nilssen-Love

USA-Norway

David Murray - tenor sax, bass clarinet
Ingebrigt Håker Flaten - double bass
Paal Nilssen-Love - drums

Oct 20

Buy ticket