32nd Vilnius Jazz Festival. 16-20 October, 2019

2009.07.02

Artscape pristato Britanijos džiazo lobiu vadinamo pianisto ir kompozitoriaus John Law "Art of Sound Trio"

Liepos 20 dieną 19.00 val. Artscape džiazo programa kviečia į jaukią “Piano.lt” koncertų salę (Trakų g. 9/1, Vilnius) susipažinti su Didžiosios Britanijos džiazo korifėjų John Law's Art of Sound Trio pristatomu garsų menu.
 

John Law's Art of Sound Trio (D.Britanija)

John Law – piano
Sam Burgess – bass
Asaf Sirkis - drums


Britanijos džiazo lobiu vadinamo pianisto ir kompozitoriaus John Law garsų menas ypatingas savo paprastumu – jo moderni muzikinė kalba nereikalauja jokių modernių priemonių, jis yra akustinio džiazo šalininkas. Baigęs klasikines ir džiazo studijas, John Law jau porą dešimtmečių žvalgo moderniojo free ir kompozicinio džiazo sandūrų ribas. Savą garsų meno (Art of Sound) idėją muzikas plėtoja nuo 2007-ųjų, grodamas solo ir su klasikinio formato džiazo trio. Čia žymusis laisvųjų improvizacijų meistras atsiskleidžia ne tik kaip konstruktyvus muzikas, bet ir kaip ryškus melodistas bei lyrikas, kuriantis trapią garsinę atmosferą, santūrią estetiką ir priverčiantis suklusti ir įsiklausyti į kiekvieną jo muzikos niuansą.
Nuo pirmojo albumo John Law ir jo Art of Sound Trio pavergė ir publiką, ir kritiką elegantišku, intymiu, nuoširdžiu ir skaidriu garsų menu, subtiliai oponuojančiu šiam triukšmingam pasauliui.
Art of Sound Trio muzikinio audinio ažūrą išplėtotomis melodinėmis linijomis raižo vienas iškiliausių Didžiosios Britanijos kontrabosininkų Sam Burgess, o Izraelio kilmės būgnininko Asaf Sirkis mušamieji ir perkusija suteikia jam nepaprastą faktūrą ir koloritą.

Bilietus platina Bilietai LT , kaina – 30 Lt.

Bilietų kiekis ribotas.  Bilietų kaina prieš koncertą - 50 Lt.

Projektas „Artscape“ yra nacionalinės programos „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“ dalis.

Naujienos e-paštu

RSS

2019.10.16

„Vilnius Jazz 2019“ apdovanojimas – saksofonininkui Simonui Šipavičiui

2019.10.14

The Exceptional Art Ensemble of Chicago’s 50th World Tour arrives in Lithuania

2019.10.08

Pranešimas spaudos atstovams

2019.10.07

Į „Vilnius Jazz“ sceną atominius norvegus sugrąžins JAV legenda

2019.10.01

Į „Vilnius Jazz“ sceną sugrįžta legendinis pianistas Alexander von Schlippenbach!

visos naujienos