36th Vilnius Jazz Festival. 12-16 October, 2022

Juzt

Lietuva

Tuomas J. Räsänen – dr, leader
Nikita Kiriuchinas – synth
Kazimieras Krulikovskis – keyb
Vainius Indriūnas – b

Kvartetas gyvuoja tik pusantrų metų, bet pernai jau tapo Menų fabriko „Loftas“ jaunų grupių konkurso „Novus’19“ nugalėtoju. „JUZT“ nariai muzikuoja ir kituose kolektyvuose, aktyviai reiškiasi šalies džiazo scenose. Konkursui ansamblis sukūrė kolektyvinę kompoziciją „5553”.

Tuomas J. Räsänenas yra paklausus būgnininkas, Berklio muzikos koledžo Bostone (JAV) studentas. Pernai jis laimėjo pirmą vietą „Tamsta Drum Day“ ir „Baltic Drummers League“ konkursuose, o šių metų VJYP konkurse pripažintas geriausiu instrumentininku.

Be „JUZT“, būgnininkas groja grupėse „Avis Rara“ ir „KZK on TV“. Su įvairiais kolektyvais jis dalyvavo Kauno, Klaipėdos, Elektrėnų, Ariogalos džiazo festivaliuose, Šiaulių „RUMSHK’20“, „Loftas Fest“, „Saulkrasti Jazz“ (Latvija), „Beantown Jazz“ (JAV) festivaliuose.

Nikita Kiriuchinas studijuoja LMTA džiazo katedroje. Šiuo metu muzikantą labiausiai domina sintezatoriai, bet jis groja ir būgnais, bosine gitara, klavišiniais bei keliais pučiamaisiais instrumentais. Be „JUZT“, muzikuoja grupėse „KZK On TV“, „SynthEtika“, LMTA bigbande, kuria ir aranžuoja muziką.

Klavišininkas Kazimieras Krulikovskis šiuo metu studijuoja Vilniaus kolegijoje, dirba Vilniaus miesto chore „Sonoros“ ir vaikų chore „Ugnelė“. Be chorinės veiklos, groja grupėse „John’s Shower band“, „KZK on TV“ ir „Castor Stetson“, aranžuoja muziką.

Bosininkas Vainius Indriūnas studijuoja Vilniaus kolegijos menų ir kūrybinių technologijų fakultete. Pernai VJYP konkurse pasirodė su „VR Quartet“, buvo pripažintas geriausiu konkurso instrumentininku, taip pat laimėjo pirmą ir antrą vietas „Novus 19“ konkurse su grupėmis „JUZT“ ir „John’s Shower Band“, buvo pripažintas geriausiu konkurso „Gitarų šėlsmas“ bosinės gitaros kategorijoje.  

Vilnius Jazz'2020

Improdimensija orchestra

Lietuva

DJ Extended feat. Kazimieras Jušinskas

Lietuva

Dainius Pulauskas Trio

Lietuva

Arkady Gotesman’s project Prayer

Lietuva

Arnas Mikalkėnas Trio

Lietuva

Gailė Griciūtė - Juozas Milašius

Lietuva

Low Blow

Lietuva-JAV

Užupis

JAV-Lietuva

Words and Letters

Lietuva

Milašius-Kutavičius-Naujokaitis feat. Lithuanian Young Composers Orchestra LP presentation

Lietuva

POST-SCRIPTUM: Jubiliejinis Dainiaus Pulausko 60-mečio ir DPG 25-mečio koncertas

Lietuva

 
Vilnius Jazz Young Power 2020

Matt Deiman

Lietuva

Juzt

Lietuva

Lithuanian Youth Jazz Orchestra

Lietuva

 
Vilnius Jazz Young Power 2020 Guests

Kanalizacija

Lietuva