36th Vilnius Jazz Festival. 12-16 October, 2022

Kaf Kaf

Kaf Kaf (Lietuva):

Donata Januševičiūtė - piano
Donatas Petreikis - sax
Kristijonas Doveika- trumpet
Dovydas Mindaugas Buidovas – bass
Rasa Vaštakaitė - drums

Šie skirtingų mokyklų studentai susibūrė į grupę, užsimoję įpūsti festivaliui naujos gyvybės, paskatinti bendraamžius drąsiai reikšti savo kūrybines idėjas. Apie metus gyvuojantis kolektyvas neabejoja, kad turi ką parodyti publikai.

Konkurso finalui „Kaf Kaf“ parengė Donatos Januševičiūtės kompoziciją „Broken Train“.

Pianistė Donata Januševičiūtė baigė Nacionalinę M.K.Čiurlionio menų mokyklą, šiuo metu yra LMTA antrakursė. Ji aktyviai reiškiasi įvairiuose meistriškumo kursuose, stovyklose ir ”jam sessions”, pasirodo džiazo, ”soul”, popmuzikos projektuose kaip pianistė ir dainininkė Lietuvoje bei Vokietijoje, taip pat kuria muziką. 2009-2011 m. pianistė grojo ir dainavo savo suburtoje grupėje „Synchro mates“, su AGATA stovykloje suburta grupe koncertavo Jūros šventėje Klaipėdoje. Donata yra sėkmingai pasirodžiusi respublikiniuose pianistų konkursuose.

Saksofonininkas Donatas Petreikis šiemet baigė J.Tallat–Kelpšos konservatoriją. Jis dalyvavo daugelyje šalies festivalių, tarp jų - "Tai - aš", Thomo Manno, "Senamiesčio žiogas", "Sostinės dienos", "Tebūnie naktis", "Vilnius live", "Wilno w Gdansk". Muzikantas daugiausiai koncertuoja su grupe “Saulės broliai”, kurioje groja ir gitara bei dainuoja.

Kristijonas Doveika muzikinį išsilavinimą ir trimito specialybę įgijo Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje, šiuo metu studijuoja LMTA. Jis nuolat tobulinasi meistriškumo kursuose, koncertuoja su įvairiais tarptautiniais ansambliais. 2010 metais muzikantas pasirodė su LMTA bigbendu Birštono džiazo festivalyje.

Bosininkas Dovydas Mindaugas Buidovas mokosi Vilniaus kolegijos menų fakultete pagal populiariosios muzikos programą. Jis dalyvauja įvairiuose džiazo, fanko, ”soul” bei ritmenbliuzo muzikos projektuose, grojo fanko grupėje „Time‘s In“. 2011 metais bosininkas tapo tarptautinio konkurso „Sąskambiai 2011“ laureatu.

Būgnininkė Rasa Vaštakaitė mokėsi Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijoje, taip pat pas perkusininką A.Joffę. Rasa aktyviai reiškiasi Vilniaus muzikiniame gyvenime, jau ne kartą grojo ”Vilnius Jazz Young Power” finale. 2012 metais su Simonos Smirnovos kvartetu būgnininkė pasirodė džiazo festivalyje Prancūzijoje.

Vilnius Jazz'2012

Nguyen Le "Songs of Freedom"

Prancūzija

Peter Broetzmann’s Full Blast

Šveicarija/Vokietija

Albert Beger - Arkady Gotesman

Izraelis/Lietuva

Hikashu

Japonija

Marc Ayza Group feat. Blurum 13

Ispanija

Michael Formanek Quartet

JAV

La Campagnie des Musiques à Ouïr

Prancūzija

Fuwa Works

Japonija

Tribute to John Coltrane

Lietuva

Omer Klein

Izraelis

European Saxophone Ensemble

Europos Sąjunga

Vladimir Tarasov and Lithuanian Art Orchestra

Lietuva

 
Vilnius Jazz Young Power 2012

Vilkšu Pa Muguru

Lietuva

Singaz

Lietuva

Kaf Kaf

Lietuva

 
Vilnius Jazz Young Power 2012 Guests

Vein feat. Jan Maksimovic

Šveicarija/Lietuva