36th Vilnius Jazz Festival. 12-16 October, 2022

Vilkšu Pa Muguru

Vilkšu Pa Muguru (Lietuva):

Silvija Pankūnaitė - voc
Agnietė Ivanauskaitė - flute & effects
Giedrius Nakas - keyboards
Donatas Bielunskis bass
Jonas Lengvinas - drums

Grupė debiutavo 2010-ųjų „Vilnius Jazz Young Power“ konkurse ir tapo jo finalininke, o Silvija Pankūnaitė buvo pripažinta originaliausios kompozicijos autore. Nuo tada muzikantai spėjo sukaupti nemenką sceninę patirį – pasirodė festivaliuose „Vilnius Jazz“, „Mama Jazz“, kauniečių „Džiazo jungtyse“, „Vilnius Live“, „Ledainės pasakoje“, laimėjo antrą vietą konkurse-festivalyje „Daugirdas gyvai“, tapo konkurso „Garažas“ finalininke.

Atsinaujinęs ansamblis šių metų „Vilnius Jazz Young Power“ finale pristatys Silvijos Pankūnaitės kompoziciją „You Say“.

Silvija Pankūnaitė mokėsi dainavimo ir chorinio dirigavimo Utenos muzikos mokykloje. Šiuo metu ji studijuoja dainavimą LMTA džiazo katedroje. Dainininkė dalyvavo „Jazz Voices“ (Klaipėda) ir „Džiazo fontano“ (Panevėžys) konkursuose, pasirodė "Vilnius Jazz“ ir kituose festivaliuose, dainavo roko operose. Grupėje "Vilkšu Pa Muguru" Silvija aktyviai reiškiasi ir kaip muzikos kūrėja. Ji taip pat dainuoja projektuose „Despotin Fam & The Big Band Bang“ ir „A.K.Voices“.

Agnietė Ivanauskaitė studijuoja fleitą LMTA. Ji dalyvavo daugybėje klasikinės muzikos festivalių ir konkursų, taip pat "Vilnius Jazz". Muzikantė groja ir grupėje „Jazz Pink Jan“.

Giedrius Nakas baigė fortepijono specialybę Nacionalinėje M.K.Čiurlionio menų mokykloje, su jos dvyliktokais pastatė roko operą "Jesus Christ Superstar". Šiuo metu jis studijuoja fortepijoną LMTA, bet kartu domisi džiazu ir popmuzika. Pianistas groja kolektyvuose „Messiah Goes Mad Orchestra“, „Repo Seniai“, „A.K. Voices“, „Despotin Fam & The Big Bang Band“, „Saulės Kliošas“.

Donatas Bielunskis studijuoja bosinę gitarą LMTA. Jis taip pat groja grupėse „The Dominoes“ ir „Spooky Campfire Stories“, dalyvauja „Amy Winehouse Project“.

Jonas Lengvinas reiškiasi džiazo ir popmuzikos scenose. Būgnininkas stažavosi Helsinkio (Suomija) aukštojoje muzikos mokykoje, 2009 metais laimėjo pirmąją vietą „Drum Day“ būgnininkų konkurse. Jonas koncertavo „Vilnius Jazz“, Šiaulių, Birštono, Liepojos džiazo festivaliuose, daugelyje Europos šalių bei Kanadoje.

Vilnius Jazz'2012

Nguyen Le "Songs of Freedom"

Prancūzija

Peter Broetzmann’s Full Blast

Šveicarija/Vokietija

Albert Beger - Arkady Gotesman

Izraelis/Lietuva

Hikashu

Japonija

Marc Ayza Group feat. Blurum 13

Ispanija

Michael Formanek Quartet

JAV

La Campagnie des Musiques à Ouïr

Prancūzija

Fuwa Works

Japonija

Tribute to John Coltrane

Lietuva

Omer Klein

Izraelis

European Saxophone Ensemble

Europos Sąjunga

Vladimir Tarasov and Lithuanian Art Orchestra

Lietuva

 
Vilnius Jazz Young Power 2012

Vilkšu Pa Muguru

Lietuva

Singaz

Lietuva

Kaf Kaf

Lietuva

 
Vilnius Jazz Young Power 2012 Guests

Vein feat. Jan Maksimovic

Šveicarija/Lietuva